PPC efektivně

Zaměřeno na úspěchPPC kampaně připravujeme s cílem získat zákazníky. Měříme konverze, analyzujeme návštěvnost v Google Analytics a kampaním se věnujeme průběžně.
Vše pod kontrolouKampaně zakládáme do Vašich účtů – máte tedy kompletní přehled o tom, jak kampaně jedou. Jednou týdně Vám posíláme statistiky, ale Vy máte k datům přístup kdykoliv. Vše je transparentní a Vy přesně vidíte za co platíte.
Osobní přístupNejsme velká firma se spoustou zaměstnanců – jsme tým dvou lidí, které práce baví a kteří jsou schopni reagovat pružně a flexibilně. Jde nám o dlouhodobou spolupráci a o spokojenost našich zákazníků.
Zkušenosti mluví za násPPC reklamou se zabýváme přes 15 let a za tu dobu nám pod rukami prošlo už přes 1000 kampaní – od malých stránek až po velké eshopy. Jsme certifikovanými partnery Google – více zde.
Až 8.500 Kč do kreditu zdarmaPro naše nové klienty, kteří ještě nikdy neinzerovali v Google Ads, nabízíme kredit v hodnotě až 8.500 Kč zdarma. Nabídka se řídí podmínkami společnosti Google.